|
Nie zapominajmy, że to żeglarz z binarnym (hehe, jedyne prawilne hobby to .......enie głupot sprzed komputera z żubrem w ręce hehe) narobili nam tych długów i całego smrodu. A argument, że ktoś coś tam wcześniej od kogoś, to jest iks de najwyższych lotów.
nie dla nas jest porażki smak XDDDDDDDDDDDDD
|