Wyświetl pojedynczy post
Greg25
Senior Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 04.11.2019, 22:49
Zęby bolą od patrzenia na grę Wisły Kraków... czy trener Stolarczyk ma jakikolwiek pomysł na grę ofensywną, naprawdę chce mi się rzygać, jak patrzę na wymianę piłek pomiędzy naszymi obrońcami, przy czym i tak piłka ląduje u Sadloka, który jest tak przewidywalny, jak kolejne porażki Białej Gwiazdy. Byli różni trenerzy Wisły Kraków, Kasperczak nie pozwalał grać do tyłu, ani w poprzek boiska, Smuda nie pozwalał tracić piłki w środku pola, a w przypadku straty darł ryja na cały stadion. Za większości trenerów było widać jakieś postępy w grze, a dzisiaj nasi kopacze dokonują gwałtu na wszelkiej myśli taktycznej, tak źle w ofensywie było chyba tylko za Kiko no tactico! Moim zdaniem naprawdę mamy, jak na ligowe warunki, całkiem niezłych piłkarzy, którzy już nie raz pokazywali, że potrafią grać w piłkę! Trzeba jak najszybciej wywalić tego debila, bo niedługo będzie za późno, żeby się podnieść mentalnie. Pierwszy celny strzał na bramkę bardzo słabego dziś rakowa w 91 minucie meczu... Kontuzje też nie biorą się z niczego...! Pozdrawiam
Odpowiedz cytując