Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21155
Stary 04.11.2019, 22:45
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Może trzeba binarnemu wyjaśnić, że przegraliśmy 111-0 w Warszawie? Bo on nie wie co to 7, pewnie myśli, ze odwrócona elka?


Swoją drogą żeglarz mógłby go zrestrukturyzować na system dziesiętny w końcu
Aleś Ty ....a zabawny... płaczę ze śmiechu.
"Żeglarz", "binarny"... skąd się urwałeś, gościu?
Wisła nad przepaścią, ale lepiej srać we własne gniazdo, srać na ludzi którzy wyciągnęli do niej rękę w krytycznej sytuacji... zabłysnąć, w końcu pewnie w IV lidze forum zlikwidują.

Ech.
Odpowiedz cytując