Delgado napisał(a):

Może trzeba binarnemu wyjaśnić, że przegraliśmy 111-0 w Warszawie? Bo on nie wie co to 7, pewnie myśli, ze odwrócona elka?
Swoją drogą żeglarz mógłby go zrestrukturyzować na system dziesiętny w końcu
|
Aleś Ty ....a zabawny... płaczę ze śmiechu.
"Żeglarz", "binarny"... skąd się urwałeś, gościu?
Wisła nad przepaścią, ale lepiej srać we własne gniazdo, srać na ludzi którzy wyciągnęli do niej rękę w krytycznej sytuacji... zabłysnąć, w końcu pewnie w IV lidze forum zlikwidują.
Ech.