Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 04.11.2019, 22:40
FRAJERZY!!!!

Jak można po oklepie 0 - Kvrwa 7 - grac kompletnie bez chęci zwyciestwa ?

Mieliscie dzis kibiców i wszystkich w ciezkiej ....zie!!! Ludzie Raków w przerwie leje się z nas w wywiadach, że chyba kopiemy sobie między obrońcami i chcemy na remis grać.


....a po przegranej 0-7 ? Pajacyki piłkarzyki, chcieliście dzis grac na remis po takim wstydzie z krawatami ? Poważnie ? Przechodzić mecz?

Niech ten binarny zarząd tez sie ogarnie, a nie głaszcze każdego po glacy
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 04.11.2019 o godz. 22:46.
Odpowiedz cytując