FRAJERZY!!!!
Jak można po oklepie 0 - Kvrwa 7 - grac kompletnie bez chęci zwyciestwa



?
Mieliscie dzis kibiców i wszystkich w ciezkiej ....zie!!! Ludzie Raków w przerwie leje się z nas w wywiadach, że chyba kopiemy sobie między obrońcami i chcemy na remis grać.
....a po przegranej 0-7


? Pajacyki piłkarzyki, chcieliście dzis grac na remis po takim wstydzie z krawatami ? Poważnie ? Przechodzić mecz?
Niech ten binarny zarząd tez sie ogarnie, a nie głaszcze każdego po glacy