|
Gramy z drużyną, która też ucieka ze strefy spadkowej, walczy o utrzymanie i my gramy na 0:0 w strachu i panice.... coś potwornego co to było.
KUBA wracaj i poprowadź to stado baranów ....
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 04.11.2019 o godz. 22:43.
|