Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 04.11.2019, 22:36
Gramy z drużyną, która też ucieka ze strefy spadkowej, walczy o utrzymanie i my gramy na 0:0 w strachu i panice.... coś potwornego co to było.
KUBA wracaj i poprowadź to stado baranów ....
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 04.11.2019 o godz. 22:43.

Odpowiedz cytując