|
Mamy klaunów a nie piłkarzy. I WF-iste zamiast trenera.
Nikt u nas nie ma ani umiejętności ani jaj.
Jakiekolwiek oklaski dla nich czy skandowanie nazwisk na najbliższym meczu to będzie żenada
Ostatnio edytowane przez Kamson : 04.11.2019 o godz. 22:23.
|