Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 04.11.2019, 22:20
Mamy klaunów a nie piłkarzy. I WF-iste zamiast trenera.

Nikt u nas nie ma ani umiejętności ani jaj.

Jakiekolwiek oklaski dla nich czy skandowanie nazwisk na najbliższym meczu to będzie żenada
Ostatnio edytowane przez Kamson : 04.11.2019 o godz. 22:23.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując