Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 04.11.2019, 21:42
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Jak jestem zwolennikiem zmiany trenera tak dzisiaj gramy w końcu tak jak powinniśmy grać na wyjezdzie przy tym potencjale kadrowym
Czyli na remis
Na remis to gra Arka Gdynia w 10 przeciwko Legii.
My gramy o utrzymanie z drużyną która też o to walczy. Mamy zapierda**ć o 3 pkt bo potem może ich braknąć.
Jak nie z nimi to z kim?...
Do zwycięstwa potrzebne są strzały, czyli jednak coś trzeba ugrać w tej ofensywie...
Odpowiedz cytując