bridgeburner napisał(a):

Jak jestem zwolennikiem zmiany trenera tak dzisiaj gramy w końcu tak jak powinniśmy grać na wyjezdzie przy tym potencjale kadrowym
Czyli na remis
|
Na remis to gra Arka Gdynia w 10 przeciwko Legii.
My gramy o utrzymanie z drużyną która też o to walczy. Mamy zapierda**ć o 3 pkt bo potem może ich braknąć.
Jak nie z nimi to z kim?...
Do zwycięstwa potrzebne są strzały, czyli jednak coś trzeba ugrać w tej ofensywie...