|
Dzięki Stolarczyk za zaszczepienie naszym zawodnikom ciągu na bramkę...Mamy akcje na skrzydle, możliwości kilka: akcja 1 vs 1, przyśpieszyć, na klepe, wrzucić z przed pola karnego.....ale idzie nieszablonowe zagranie do obrony.
To jest kpina, gramy z beniaminkiem, nasz poziom, zamiast szukać gola to gramy wolno i jak najwięcej do tyłu.
Jakie trzeba mieć klapki na oczach nie widząc w tym ręki trenera...
CHCEMY TRENERA WŁODARZE CHCEMY TRENERA
|