Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 04.11.2019, 21:28
Dzięki Stolarczyk za zaszczepienie naszym zawodnikom ciągu na bramkę...Mamy akcje na skrzydle, możliwości kilka: akcja 1 vs 1, przyśpieszyć, na klepe, wrzucić z przed pola karnego.....ale idzie nieszablonowe zagranie do obrony.

To jest kpina, gramy z beniaminkiem, nasz poziom, zamiast szukać gola to gramy wolno i jak najwięcej do tyłu.
Jakie trzeba mieć klapki na oczach nie widząc w tym ręki trenera...
CHCEMY TRENERA WŁODARZE CHCEMY TRENERA
Odpowiedz cytując