Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21153
Stary 04.11.2019, 15:18
Dlaczego nie? Celem na ten sezon utrzymanie bo od przyszłego sezonu jest większa kasa od ekstraklasy co pozwoli na funkcjonowanie klubu bez robienia dodatkowego zadłużenia. Tak było mówione. Jeżeli w poprzednim roku wykaraskaliśmy się z opresji finansowych to w tym roku jak będzie brakować to myślę, że znajda się ludzie z Wisłą w sercu którzy pożyczą chajs na funkcjonowanie albo na zaległości które mogą powstac przez tą transze z Ekstraklasky która poszła do miasta.
Odpowiedz cytując