Wyświetl pojedynczy post
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26281
Stary 04.11.2019, 15:14
Co mamy do stracenia? No niech pomyślę, w sumie to nic. Może dwucyfrówka z Rakowem, ale co tam, warto zaryzykować No chyba, ze uznajemy Raków za drużynę gorszą od Skawinki Skawina wtedy spoko
Odpowiedz cytując