Cytat:
Drużyna ufunduje bilety na wyjazdowy mecz ze Śląskiem Wrocław
Zawodnicy oraz sztab szkoleniowy pierwszego zespołu Białej Gwiazdy postanowili ufundować bilety na wyjazdowy mecz ze Śląskiem Wrocław dla wszystkich fanów, którzy byli z drużyną w Warszawie.
04.11.2019r.
Redakcja
Ze względów formalnych wejściówki sprzedawać będziemy za symboliczną złotówkę. Bilet w specjalnej cenie zakupić może każdy, kto zapisał się na wyjazd do Warszawy w kasie Stadionu Miejskiego im. H. Reymana. Weryfikacja odbywać się będzie na podstawie listy wyjazdowej.
Dodatkowo, drużyna pokryje pełne koszty wyjazdu do Wrocławia niepełnosprawnych kibiców. Zespół opłaci fanom z Fundacji Otwarte Ramię Białej Gwiazdy zarówno transport, jak i wejście na mecz, który odbędzie się 24 listopada.
Szczegółowe informacje dotyczące dystrybucji biletów podamy w późniejszym terminie.
|
Brawo.
Majątku drużynę to nie będzie kosztować, a wysyłają sygnał że porażka 0-7 to nie jest coś normalnego.