Ogryzek napisał(a):

|
Wstawienie aż takiej liczby nowych graczy (7) doda efekt chaosu i braku zgrania,
|
Naszym głównym problemem (pomijając już oczywiście to, że cały zespół jest w kryzysie mentalnym, a całkiem możliwe, że i fizycznym) jest to, że my praktycznie w każdym spotkaniu gramy w warunkach chaosu i braku zgrania.
Z wytęsknieniem czekam na trzy spotkania pod rząd, w których wszyscy piłkarze zagrają na swoich pozycjach, w tej samej konfiguracji, z tymi 1-2 zmianami
