Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26275
Stary 04.11.2019, 13:32
Hoyo jest pod formą

Fajne, nowe, nie znałem.
Jest pod formą czyli że jak, bo on to zagrał w sumie 4 mecze w seniorach i to z powodu ogromnej potrzeby chwili

Nawet jakby
Cytat:
miał formę
to co to znaczy? ? Skąd wiesz ze będzie lepszy niż nic nie grający Janicki?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując