|
Niepsuja oglądał Iwan w rezerwach i pojechał po nim dość ostro.
Miał wzmocnić rezerwy a grał podobno aż oczy obolały. Podobnie zresztą Hoyo który jest pod formą.
Oczywiście że w takich kwestiach to głównie rozbija się o podejście psychologiczne.
A co do wyników i miejsca rezerw to ciekaw jestem kiedy i czy otrzyma szansę Kasia, który w rezerwach ciągnie cała drużynę i nastrzelal już masę bramek.
|