Widzę, że już niektórzy wchodzą w metody metafizyczne

to co, na Arkę przywołujemy ducha Reymana?

szkoda, że jestem niwierzący to niestety nie pomogę, ale wznoszenie modłów do matki boskiej częstochowskiej akurat na mecz z rakowem może się okazać nieefektywny, bo chyba będzie wspierać swoich XD