|
Modlitwa o nieprzegranie meczu z Rakowem Częstochowa
O Matko Boża, ta z Jasnej Góry,
Ty dzisiaj obroń Wiślaków skóry!
Bo znów ta nasza "niby-drużyna"
Meczyk kolejny pod toporem zaczyna.
Wzrok przywróć naszym obrońcom o Boska Pani
By dobrze grali a nie do bani.
I by widzieli co wokół sie dzieje,
I nie błądzili jak w leśne knieje.
Pomocnikom zaś pomnóż ich wątłe siły ,
Aby ich nogi wreszcie nosiły,
I biegać zaczęli tak jak należy,
A nie jak emeryt co chory leży.
Dla napastników to o nic nie proszę,
Takowych nie mamy mój Dobry Boże !!
Amen
|