|
Ja jeszcze dodam, że powoływanie się na wynik rezerw i skreślanie przez to pojedynczych zawodników jest bez sensu, bo w meczu przegranym 1-6 grał Niepsuj. Czyli wychodziłoby na to, że nie powinien już powąchać murawy.
I co znaczy, że nasze rezerwy radzą sobie średnio? Są na 3 miejsu, okej, nie jest to fenomenalny wynik, ale nie przesadzajmy. Jest zwyczajny, nie widzę powodu by skreślać przez to konkretnych zawodników. Tym bardziej, że ja naprawdę nie dam sobie ręki uciąć, że Janicki by się wyróżniał w 4 lidze...
Ostatnio edytowane przez Garret : 04.11.2019 o godz. 11:26.
|