Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 03.11.2019, 21:30
FraMat napisał(a):Wyświetl post
To była tylko odpowiedź na ten i inne posty, także w tym temacie:


Czy to jest tak trudne do zrealizowania żeby nie dostać 1:5 z Frankfurtem?
Patrząc na płacze na tym forum, to w Monachium pewnie wczoraj odnotowano setki samobójstw.
A tymczasem: zdarza się.
Trzeba grać dalej.
Zaśpiewaj im jeszcze nic się nie stało, Wisełko nic się nie stało i dalej głaskaj ich po główkach, usprawiedliwiaj i szukaj wymówek, zamiast zacząć czegoś wymagać, jeszcze porównanie Bayernu z Wisłą z dupy wzięte.

Myślałem, że twój pierwszy post w tym temacie to żart i nie odpowiedziałem, ale teraz widzę, że Ty napisałeś to na poważnie. Gratuluję dobrego samopoczucia.

Ostatnio edytowane przez Cycu : 03.11.2019 o godz. 22:46.
Odpowiedz cytując