Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 03.11.2019, 21:26
tak jak powyżej napisał kolega Książę -AGKŚ w meczu z 7egią wyszła na pełen qrwie. jeździli na dupach walczyli o każda piłkę. głupota ich zawodnika osłabiła ich ilościowo ale wyzwoliła ogromne pokłady chęci walki. Kolejny mecz w którym walczą i są o krok od celu (pierwszy to derby z Lechią), jak na dłoni widać różnice między nimi a nami. Gdzie śmiem twierdzić, że piłkarsko są od nas słabsi. Jeśli jutro i w kolejnych meczach nie wyjdzie agresywnie nastawieni to marnie nas widzę.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Szneka : 03.11.2019 o godz. 21:27.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując