Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21150
Stary 03.11.2019, 20:04
^Przestałem się oszukiwać, że uda się w tym roku utrzymać z taką beznadziejną grą. A jak wiadomo I liga = IV liga w naszym wypadku, co podkreślał w kilku wywiadach prezes Obidziński
Odpowiedz cytując