|
Jeszcze pół roku temu był bym mega wk*rwiony obecnością flagi WSH na trybunach, w sumie dalej jestem zniesmaczony i mogę tylko pokiwać z politowaniem głową nad ludźmi którzy po całym złu jaki ta organizacja wyrządziła Wiśle jeszcze się od niej nie odcinają. Pół roku temu myślałem jednak, że takie akcje odstraszają sponsorów i przyszłego potencjalnego właściciela, teraz natomiast już jestem pogodzony z tym, że nie ma na żadnego szans więc mi wszystko jedno, mogą nawet powiesić mordę miśka z aureolą wielkości połowy sektora C, trochę wstydu jeszcze przez pół roku by było, ale potem już luz bo 4 ligi na szczęście nie transmitują...
|