Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.11.2019, 14:21
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Kovaca w klubie już nawet nie chce klubowa sprzątaczka.

A tak poza tym kolega pomylił tematy.
To była tylko odpowiedź na ten i inne posty, także w tym temacie:
Cytat:
Ja nie wymagam od nich jakiś wyimaginowanych rzeczy, tylko prostą grę opartą na podaniach, walce o piłkę i bronieniu dostępu do własnej bramki, czy to jest tak trudne do zrealizowania żeby nie dostać 0:7 z Legią?
Czy to jest tak trudne do zrealizowania żeby nie dostać 1:5 z Frankfurtem?
Patrząc na płacze na tym forum, to w Monachium pewnie wczoraj odnotowano setki samobójstw.
A tymczasem: zdarza się.
Trzeba grać dalej.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując