master17 napisał(a):

|
Tak flagi dalej odstraszają sponsorów. Problemem są ludzie, a nie flagi. Po zeznaniach miśka tych ludzi już nie ma.
|
Tak jak wolałbym żeby nie było flag i palenia rac (za które klub musi potem płacić, a nie przelewa się) to ja mam wrażenie że nie ma i nie było kogo odstraszać. Sponsorzy nie pchają się do żadnych klubów, z wielu powodów. Jeśli już to chcą sponsorować całą ligę, bo wtedy odpowiedzialność za późniejsze kompromitacje sportowe się rozmywa.