Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21146
Stary 03.11.2019, 11:47
master17 napisał(a):Wyświetl post
Tak flagi dalej odstraszają sponsorów. Problemem są ludzie, a nie flagi. Po zeznaniach miśka tych ludzi już nie ma.
Tak jak wolałbym żeby nie było flag i palenia rac (za które klub musi potem płacić, a nie przelewa się) to ja mam wrażenie że nie ma i nie było kogo odstraszać. Sponsorzy nie pchają się do żadnych klubów, z wielu powodów. Jeśli już to chcą sponsorować całą ligę, bo wtedy odpowiedzialność za późniejsze kompromitacje sportowe się rozmywa.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując