Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 03.11.2019, 11:28
Zapomniałeś o Zdybowiczu i to on pewnie zagra jeśli Paweł nie będzie mógł. Buksa jeśli będzie w stanie wejdzie pewnie na zmianę, nie ma szans żeby zaraz po kontuzji wytrzymał cały mecz, ale Stolarczyk jeśli może to daje mu czas. Szkoda tej jego kontuzji.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.11.2019 o godz. 09:58.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując