|
Ja bym spróbował :
Obrona : Niepsuj - Burliga - Klemens - Sadlok
Bury raz z musiku zagrał w poprzednim sezonie na stoperze i wyglądał bardzo pewnie. Postawiłbym na Hojo, ale nie doszedł jeszcze do siebie po kontuzji, a Szot niestety moim zdaniem jest za słaby. Wasyl i Janicki koniecznie ława. Nie ruszałbym Sadloka ani Niepsuja z boków obrony. Nasi dwaj najrówniejsi piłkarze w tym sezonie.
Pomoc : Pawłowski, Basha, Savicevic, Wojtkowski, Mak
Atak : tu mam zgryz. Drzazga i RB9 totalnie bez formy, a Buksa za smarkaty chyba. Chociaż ja bym pewnie na młodego postawił.
|