Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 03.11.2019, 11:19
Ja bym spróbował :

Obrona : Niepsuj - Burliga - Klemens - Sadlok

Bury raz z musiku zagrał w poprzednim sezonie na stoperze i wyglądał bardzo pewnie. Postawiłbym na Hojo, ale nie doszedł jeszcze do siebie po kontuzji, a Szot niestety moim zdaniem jest za słaby. Wasyl i Janicki koniecznie ława. Nie ruszałbym Sadloka ani Niepsuja z boków obrony. Nasi dwaj najrówniejsi piłkarze w tym sezonie.

Pomoc : Pawłowski, Basha, Savicevic, Wojtkowski, Mak

Atak : tu mam zgryz. Drzazga i RB9 totalnie bez formy, a Buksa za smarkaty chyba. Chociaż ja bym pewnie na młodego postawił.
Odpowiedz cytując