Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 03.11.2019, 10:41
FraMat nie rozumiesz. Bayern mecz sprzedał.

szprotson napisał(a):Wyświetl post
ludzie,
przeciez przeczytali Nas juz wszyscy nikt nie gra przeciwko trenerowi, kazdy z pilkarzy wie w jakiej sytuacji sie znajduja, i nie maja juz pewnosci siebie tylko osrane gacie bo przeciwnicy zakladaja wysoki pressing, wzmacniaja srodek a na reszczie pozycji po prostu przegrywamy indywidualnie.
Po tylko w.......ach, jak tracimy bramkę to kazdy jest elektrykiem, panika. Tylko wygrana, lub remis po dobrym meczu da nam nadzieje na wyiscie z tego dokla psychicznego, bo oni grac w pilke potrafia, ale boja sie podejmowac ryzyka.
Z tym "grać w piłkę potrafią" to też nie do końca. Są tacy co potrafią, ale też z konieczności grają tacy dla których to za wysoki poziom. Janicki nie zaczął słabo grać w Wiśle, podobnie Klemenz, a większość młodych to nie zaczęła jeszcze grać dobrze w ogóle żeby można było mówić o spadku formy.
Kilku zawodników pokazało że grać umie i nie są jeszcze starzy (Basha, Savicević), ale personalnie szału nie ma.

Fakt, to że są dodatkowo zdołowani psychicznie nie pomaga
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując