Mixu napisał(a):

Jednym z udziałowców jest Kuba Błaszczykowski. Uważasz że piłkarz który pracował z między innymi z takimi trenerami jak Klopp, wiedząc o wszystkich tajnikach szatni, popierałby pozostawienie dyletanta na stanowisku trenera w momencie kiedy ważą się losy ukochanego klubu i jego bądź co bądź pieniędzy?
Uważasz że taki charakternik jak Wasilewski pozwoliłby żeby odpuścić mecz i spuścić sobie w....... 7 do 0 z Legią?
Że Brożek i Boguski którzy znają się dobrze ze Stolarczykiem i którzy niejedno w Wiśle przeszli i którzy wiadomo że nie pałają sympatią do Legii pozwolili na taki blamaż?
Teoria spiskowa typu płaska ziemia.
|
Zdarzali się nam więksi dyletanci na stanowisku trenera, jak chociażby Kulawik. Już samo powierzenie Mu tej funkcji nawet tymczasowo (np. po zwolnieniu Kasperczaka) bylo delikatnie mówiąc nienajlepszym pomysłem, a przypomnę, że w 2013 roku pozwolono Mu nawet przygotowywać zespół do rundy wiosennej, co już w ogóle uważam za kryminał. Także, nic w tym klubie mnie nie zdziwi, niezależnie od tego, kto aktualnie Nim zarządza...
Odnośnie drugiej części: w 2014 roku przegraliśmy w Warszawie 0:5 (a spokojnie mogłoby być wyżej), a w drużynie też byli i Boguski, i dwóch Brożków. I na blamaż pozwolili...