Wyświetl pojedynczy post
jedenzero
Member
 
Od: 08.2010
Skąd: ważne dokąd.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 02.11.2019, 16:52
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Jednym z udziałowców jest Kuba Błaszczykowski. Uważasz że piłkarz który pracował z między innymi z takimi trenerami jak Klopp, wiedząc o wszystkich tajnikach szatni, popierałby pozostawienie dyletanta na stanowisku trenera w momencie kiedy ważą się losy ukochanego klubu i jego bądź co bądź pieniędzy?

Uważasz że taki charakternik jak Wasilewski pozwoliłby żeby odpuścić mecz i spuścić sobie w....... 7 do 0 z Legią?
Że Brożek i Boguski którzy znają się dobrze ze Stolarczykiem i którzy niejedno w Wiśle przeszli i którzy wiadomo że nie pałają sympatią do Legii pozwolili na taki blamaż?

Teoria spiskowa typu płaska ziemia.
Zdarzali się nam więksi dyletanci na stanowisku trenera, jak chociażby Kulawik. Już samo powierzenie Mu tej funkcji nawet tymczasowo (np. po zwolnieniu Kasperczaka) bylo delikatnie mówiąc nienajlepszym pomysłem, a przypomnę, że w 2013 roku pozwolono Mu nawet przygotowywać zespół do rundy wiosennej, co już w ogóle uważam za kryminał. Także, nic w tym klubie mnie nie zdziwi, niezależnie od tego, kto aktualnie Nim zarządza...

Odnośnie drugiej części: w 2014 roku przegraliśmy w Warszawie 0:5 (a spokojnie mogłoby być wyżej), a w drużynie też byli i Boguski, i dwóch Brożków. I na blamaż pozwolili...
Odpowiedz cytując