Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 02.11.2019, 10:27
Cycu napisał(a):Wyświetl post
Łatwiej wymienić jednego trenera czy kilkunastu piłkarzy?

Piłkarze chcieli upokorzyć Stolarczyka i połowicznie im się to udało, ponieważ myśleli, że jednak po takim pogromie i hańbiącym wyniku poleci od razu, jednak włodarze zdecydowali inaczej, ale czy to coś zmieni?

Zresztą w poniedziałek zobaczymy kto miał rację, chciałbym móc powiedzieć po meczu, że się myliłem i ktoś w końcu wstrząsnął i obudził tych piłkarzy, ale czy będzie to Stolarczyk? Naprawdę w to wątpię.
Jednym z udziałowców jest Kuba Błaszczykowski. Uważasz że piłkarz który pracował z między innymi z takimi trenerami jak Klopp, wiedząc o wszystkich tajnikach szatni, popierałby pozostawienie dyletanta na stanowisku trenera w momencie kiedy ważą się losy ukochanego klubu i jego bądź co bądź pieniędzy?

Uważasz że taki charakternik jak Wasilewski pozwoliłby żeby odpuścić mecz i spuścić sobie w....... 7 do 0 z Legią?
Że Brożek i Boguski którzy znają się dobrze ze Stolarczykiem i którzy niejedno w Wiśle przeszli i którzy wiadomo że nie pałają sympatią do Legii pozwolili na taki blamaż?

Teoria spiskowa typu płaska ziemia.
Odpowiedz cytując