Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 01.11.2019, 23:19
Cycu napisał(a):Wyświetl post
Ja też widziałem w niedzielę w Warszawie
Acha, czyli nie.
Pomijam już że to co piszesz jest kompletnie bez sensu, ale chyba o wiele za młody jesteś żeby mieć pojęcie o czym piszesz. W sumie to nawet fajnie masz. Niektóre mecze w latach 90-tych przyprawiały o mdłości.

Nie tracę już więcej czasu na Ciebie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.11.2019 o godz. 13:13.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując