Cycu napisał(a):

Ja też widziałem w niedzielę w Warszawie
|
Acha, czyli nie.
Pomijam już że to co piszesz jest kompletnie bez sensu, ale chyba o wiele za młody jesteś żeby mieć pojęcie o czym piszesz. W sumie to nawet fajnie masz. Niektóre mecze w latach 90-tych przyprawiały o mdłości.
Nie tracę już więcej czasu na Ciebie.