Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 01.11.2019, 05:47
Brożek, Boguski - czy Ci piłkarze którzy grali ze Stolarczykiem nie mogą się odezwać i powiedzieć trenerowi w 4 oczy co i jak jest nie tak co ich boli? Wasilewski, czy gość który grał na bardzo dobrym poziomie i zdobył nie jeden tytuł, ma dość silny charakter i jest tylko trochę młodszy od Stolara, a na pewno spotkali się na boisku, nie powie trenerowi w 4 oczy co go boli, co jest nie tak, gdzie widzi problemy na boisku? I w końcu Mak którego marzeniem była gra w 1 drużynie Wisły, czy wszyscy Ci piłkarze mogli by przejść obojętnie obok meczu i po prostu go odpuścić grając na zwolnienie trenera ba swojego kolegi? Nie sądzę...
Odpowiedz cytując