Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 31.10.2019, 23:19
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Kompletna bzdura, nikt nie grał przeciwko trenerowi.
To może grali przeciwko kibicom? Chcieli nam pokazać jak bardzo mają nas w poważaniu?

Za ostatnia wtopę w równej mierze jest odpowiedzialny Stolarczyk, co zawodnicy którzy pojawili się na murawie. Nasi stoperzy + środek pola to było kompletne nieporozumienie.
Nie wiem co zrobi Stolar, ale ja przede wszystkim zupełnie przemeblowanym skład, na zawodników którym może chce się w ogóle grać dla Wisly (jak mawia Buchalik)?

Ja bym postawił na skład:
Buchalik- Niepsuj, Szota, Klemenz, Sadlok - Basha, Pawlowski- Kumah, Wojtkowski, Mak - Brozek

Gra skrzydłami oraz kontrola środka pola i liczenie na kontry. Bez gry na alibi (Boguski), bez lekkomyślności (Savicevic ) i bez fatalnej pary stoperów (Wasyl Janicki).

Z ławki Savicevic (jeśli będzie zły wynik), Burliga, Buksa

I nie mówcie że 4 młodzieżowców od początku nie może zagrać, więcej niż 7 bramek nie dostaniemy.

Liczę że się postawimy Rakowowi, a jak będzie to się okaże.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 31.10.2019 o godz. 23:24.
Odpowiedz cytując