serek.c2 napisał(a):

|
Kompletna bzdura, nikt nie grał przeciwko trenerowi.
|
To może grali przeciwko kibicom? Chcieli nam pokazać jak bardzo mają nas w poważaniu?
Za ostatnia wtopę w równej mierze jest odpowiedzialny Stolarczyk, co zawodnicy którzy pojawili się na murawie. Nasi stoperzy + środek pola to było kompletne nieporozumienie.
Nie wiem co zrobi Stolar, ale ja przede wszystkim zupełnie przemeblowanym skład, na zawodników którym może chce się w ogóle grać dla Wisly (jak mawia Buchalik)?
Ja bym postawił na skład:
Buchalik- Niepsuj, Szota, Klemenz, Sadlok - Basha, Pawlowski- Kumah, Wojtkowski, Mak - Brozek
Gra skrzydłami oraz kontrola środka pola i liczenie na kontry. Bez gry na alibi (Boguski), bez lekkomyślności (Savicevic ) i bez fatalnej pary stoperów (Wasyl Janicki).
Z ławki Savicevic (jeśli będzie zły wynik), Burliga, Buksa
I nie mówcie że 4 młodzieżowców od początku nie może zagrać, więcej niż 7 bramek nie dostaniemy.
Liczę że się postawimy Rakowowi, a jak będzie to się okaże.