A ja wypowiem się następująco.
Ze sztabu szkoleniowego odszedł Radosław Sobolewski (obecnie Wisła Płock, rewelacja ligi), no i wyniki Stolarczyka zaczęły być rozczarowujące. W Pogoni (bez Sobolewskiego do pomocy) również nie błyszczał jako trener. Może super wiosna 2019 to nie zasługa Stolarczyka, ale Sobolowskiego? Kto wie.
W każdym razie teraz Stolarczyka bronią kontuzje. Poczekajmy jak wszyscy wyzdrowieją, i jeśli to nie poprawi gry zespołu, to będzie znaczyć, że trzeba nam Sobolewskiego jako trenera, zamiast Stolarczyka.
Franeklowcabramek napisał(a):

|
. Co do Stolara w Białymstoku to pokazał w Wiśle wynikami jakie miał rezultaty kiedy trenował Imaza, Arsenicia czy Kostala.
|
A może to nie Stolarski był odpowiedzialny za ich wyniki, tylko asystent Sobolewski?