Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#993
Stary 31.10.2019, 22:02
A ja wypowiem się następująco.

Ze sztabu szkoleniowego odszedł Radosław Sobolewski (obecnie Wisła Płock, rewelacja ligi), no i wyniki Stolarczyka zaczęły być rozczarowujące. W Pogoni (bez Sobolewskiego do pomocy) również nie błyszczał jako trener. Może super wiosna 2019 to nie zasługa Stolarczyka, ale Sobolowskiego? Kto wie.

W każdym razie teraz Stolarczyka bronią kontuzje. Poczekajmy jak wszyscy wyzdrowieją, i jeśli to nie poprawi gry zespołu, to będzie znaczyć, że trzeba nam Sobolewskiego jako trenera, zamiast Stolarczyka.

Franeklowcabramek napisał(a):Wyświetl post
. Co do Stolara w Białymstoku to pokazał w Wiśle wynikami jakie miał rezultaty kiedy trenował Imaza, Arsenicia czy Kostala.
A może to nie Stolarski był odpowiedzialny za ich wyniki, tylko asystent Sobolewski?
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 31.10.2019 o godz. 22:05.
Odpowiedz cytując