bridgeburner napisał(a):

Mecz w poniedziałek, co prawie zawsze wiązało się z kiepskim wynikem
Mecz na wyjeździe co w tym roku wiąże się z kiepskim wynikiem( 12 porażek w 16 meczach!)
Mecz w ogóle co w tej rundzie wiąże się z kiepskim wynikiem
Obstawiam 0:3
|
Dołożę do tego że sędziuję Lasyk.
Przy nim jeszcze nie wygraliśmy.