Wyświetl pojedynczy post
Leh71
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Czerwony Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 31.10.2019, 21:09
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Mecz w poniedziałek, co prawie zawsze wiązało się z kiepskim wynikem
Mecz na wyjeździe co w tym roku wiąże się z kiepskim wynikiem( 12 porażek w 16 meczach!)
Mecz w ogóle co w tej rundzie wiąże się z kiepskim wynikiem
Obstawiam 0:3
Dołożę do tego że sędziuję Lasyk.
Przy nim jeszcze nie wygraliśmy.
Odpowiedz cytując