|
Łatwiej wymienić jednego trenera czy kilkunastu piłkarzy?
Piłkarze chcieli upokorzyć Stolarczyka i połowicznie im się to udało, ponieważ myśleli, że jednak po takim pogromie i hańbiącym wyniku poleci od razu, jednak włodarze zdecydowali inaczej, ale czy to coś zmieni?
Zresztą w poniedziałek zobaczymy kto miał rację, chciałbym móc powiedzieć po meczu, że się myliłem i ktoś w końcu wstrząsnął i obudził tych piłkarzy, ale czy będzie to Stolarczyk? Naprawdę w to wątpię.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 31.10.2019 o godz. 19:09.
|