Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 31.10.2019, 18:51
Raczej to już się nie zdarza. Jeśli miałby obstawiać to po prostu pewna formuła się wyczerpała i piłkarze nie ufają trenerowi(jego pomysłom, taktyce, itd.). Brak wiary, że jego metody mogą dać sukces(wielu byłych piłkarzy o tym opowiadało). To widzieliśmy na boisku, a nie że ktoś grał przeciwko komuś(piłkarze mają pracodawcę i też mogą stracić pracę). Teraz to już przedłużanie agonii.
Odpowiedz cytując