|
To, że np taki Chuca (chodź to nowy zawodnik - aklimatyzacja idp) czy Janicki jeżeli nie pokażą się z dobrej strony to duża szansa na to, że :
- Chuca najprawdopodobniej przepadnie gdzieś hen daleko skoro sobie nawet w Ekstraklasie nie poradzi
- R.J już chyba wyleci poza orbitę najwyższej klasy rozgrywkowej
Tak więc indywidualnie mają o co grać.
EDIT do posta powyżej
Nie każdy piłkarz czuje dany system, danego trenera i się nadaję do taktyki preferowanej przez Szkoleniowca. Może im ją narzucać a i tak nic z tego nie będzie. A z kolei w innym systemie będą się sprawdzać doskonale. Może złego słowa użyłem "nie wiedzą", nie czują się dobrze lepiej brzmi.
Jak ktoś nie umie dryblować, na siłę nie zrobisz z niego dobrego dryblera, mimo XXX treningów.
Ostatnio edytowane przez Arronax : 31.10.2019 o godz. 18:10.
|