Arronax napisał(a):

|
Może nie wiedzą jak grać idp ale nie grają przeciwko.
|
Ale jak nie wiedzą jak mają grać? To co piłkarze robią na treningach? Od czego jest trener w takim razie jak nie umie im przekazać jak mają grać?
silver03 napisał(a):

|
Granie przeciwko trenerowi to takie proste tłumaczenie dla prostych ludzi.
|
Prawda nie zawsze musi być skomplikowana, obejrzyj sobie jeszcze raz 0:7 i pomyśl czy to była taka gra jak zawsze.