|
Mam pytanie czy to jest tajemnica, czemu piłkarze mieliby grać przeciwko trenerowi Stolarczykowi?
Czyli de facto przeciw Klubowi, który jak spadnie może się nie podnieść. Nie kupuje tej wersji. Może nie wiedzą jak grać idp ale nie grają przeciwko.
Ja liczę co najmniej na remis. Ale coś czuje, że będą trzy punkty.
|