|
Mnie tylko zastanawia co wy wszyscy z tymi 4 ptk.... ja wiem, ze to moze wynika z katastrofalnej formy i obniżacie wymagania, ale sorry, nie mamy 15-18 ptk w tym momencie by 4 ptk to byl spoko wynik. Gramy teraz 3 mecze z najgorszą (Arka) i dwoma z 4 kolejnych najgorszych skladow wegla i papy w lidze ( Raków, Śląsk) i jak dla mnie jesli tu nie bedzie 9 ptk (wersja dla romantycznych realistow: 7 ptk) , to mozemy sie powoli z liga zegnac.
Ostatnio edytowane przez Wehrmacht : 31.10.2019 o godz. 16:38.
|