wolfy napisał(a):

|
Czemu Lis? Przecież Buchalik to nasz najlepszy ostatnio piłkarz.
|
Bo ja wiem?
Wszyscy jadą po Lisie.
Może to prawda, że bramkarsko ustępuje w niektórych elementach Buchalikowi, ale za to, lepiej wyprowadza piłkę (także nogami), co przyczynia się do większej pewności w grze do przodu.
ps.
ponieważ są tu tacy, którzy serię porażek łączą z odejściem Sobola to niech i ja sobie połączę naszą słabszą grę z posadzeniem Lisa na ławce
