Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 31.10.2019, 14:31
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Czemu Lis? Przecież Buchalik to nasz najlepszy ostatnio piłkarz.
Bo ja wiem?
Wszyscy jadą po Lisie.
Może to prawda, że bramkarsko ustępuje w niektórych elementach Buchalikowi, ale za to, lepiej wyprowadza piłkę (także nogami), co przyczynia się do większej pewności w grze do przodu.

ps.
ponieważ są tu tacy, którzy serię porażek łączą z odejściem Sobola to niech i ja sobie połączę naszą słabszą grę z posadzeniem Lisa na ławce
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując