|
Buchalik - od niego powinno zaczynać się ustalanie składu. Skąd macie pomysły na Lisa?! Posadzić na ławce najlepszego piłkarza. Super.
Dalej koniec z loteria. Nie ma w tej chwili aż tylu kontuzji, by piłkarze musieli grać na innych pozycjach. Także Klemenz na stoperze. Kto z nim? Wybór jest spory, na pewno odpada Janicki. Nie po jego ostatniej grze.
Silva, Chuca również powinni zagrać na swoich nominalnych pozycjach. Vukan za napastnikiem żeby jego straty nie były aż tak groźne.
I jeszcze drobiazg do taktyki. Absolutny zakaz tiki taki w obronie.
|