Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 31.10.2019, 13:23
Hoyo do składu?
Ludzie, chłopak nie trenował kilka miesięcy, póki co zagrał słabiutkie 45 minut w rezerwach i teraz ma grać w pierwszym składzie? Lodu. Przy nim Szota to jest ograny gość, coś tam w młodzieżówce grał.

Janicki co grał ostatnio to każdy wie, ale prawda jest taka, że już wiosnę było widać że Klemenz może grać tylko na środku obrony i z każdym tylko nie z Wasylem. Musi być tym szefem obrony i tam grał nieźle. Dołożyli mu 16 letniego Hoyo i gościu wyglądał jak profesor.
Dlatego na środku obrony postawiłbym na Klemenza z innym młodym - właśnie Szotą. Bo na tego Janickiego już patrzeć na mogę. Na bokach Bury z Sadlokiem. Dalej to już wielka niewiadoma, bo w jakiej formie są Basha z Savicevicem to nawet oni nie wiedzą.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując