|
Jeśli nie będziemy w stanie wygrać, to chociaż nie przegrajmy tego meczu. 1 pkt z Częstochową i 3 z Gdynią są wg mnie realne.
Nie wiem co trener 07 zrobi, co zrobią pseudo piłkarze, ale przegrać tego meczu nie możemy. Do tej pory były wymówki że rywal za silny, że plaga kontuzji. Teraz już to nie ma znaczenia. Czas wymówek, usprawiedliwień się skończył.
Chcemy pozostać w e-klapie - 4 punkty z 2 najbliższych meczy to minimum. Wg mnie jest to realne.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|