Szneka napisał(a):

Jeśli się dźwigniemy mentalnie to wygramy. Wróciłbym do ustawienia z początku sezonu z jedną zmianą.
Lis Niepsuj Klemenz Janicki Sadlok Basha(jeśli będzie zdrów) Savicevic Chuca na skrzydła Mak i Wojtkowski lub Zdybowicz i z przodu Brożek
|
Czemu Lis? Przecież Buchalik to nasz najlepszy ostatnio piłkarz.