|
Zastanawia mnie bardzo jakim wyjdziemy składem. Liczę, że parodysta Janicki długo nie wyjdzie w pierwszej 11.
Ja bym ŚO zestawił: Klemenz-Szota, bądź Sadlok-Szota. Czas dać chłopakowi szansę. Optymalnie widzę obronę: Sadlok, Klemenz, Szota, Burliga lub Burliga, Szota, Sadlok, Niepsuj.
W pomocy: w środku jeśli Basha faktycznie jest gotowy to powinien grać z Silvą, Przed nimi tuż za napastnikiem Vukan. Na skrzydłach Mak i Wojo, na 9 spróbowałbym Chuce. Jeżeli Brożek jest niedoleczony i ma człapać to to jest nieporozumienie i gra w 10. Niech dojdzie do dyspozycji fizycznej sprzed kontuzji to Ok. A Chuca na szpicy to ciekawa opcja. Zanim go pożegnamy, skreślimy i pożegnamy jako niewypał to warto to sprawdzić. Chociaż nie wierzę, że Stolar na to wpadnie. Jeżeli Buksa już wszystko OK to powinien wychodzić już w pierwszej 11 a od 60 minuty za niego Zdybowicz.
Liczę, na przełamanie w tym meczu!
Buchalik - Burliga, Sadlok, Szota, Niepsuj - Mak, Basha, Silva, Wojtkowski - Savicevic, Chuca
Buchalik - Burliga, Sadlok, Szota, Niepsuj - Mak, Basha, Chuca, Wojtkowski - Savicevic, Buksa
Powód: Dopisanie składu
Ostatnio edytowane przez pawlozm : 31.10.2019 o godz. 12:03.
|