Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21144
Stary 31.10.2019, 11:02
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Weź nie siej herezji. W tym problem? PROBLEMU już nie ma - jest za kratami. A jak jesteś taki pro-normalny to trza było podejśc pod flage i ją wytargać, razem z nią 30stu koksów Tak, więc nie wiem po co takie brednie wypisywac, mogłeś zrobić tyle samo co ta cała reszta, która siedziała koło flagi nie widząc jej nawet - czemu nic nie zrobiłeś a do innych pijesz?
Problem jest. A powyzsze jest ciekawa obserwacja jego dotyczaca. Jakby osoby utozsamiajace sie z szyldem pletw i osci chociaz troche oleju mialy to nastapil by szybki rebranding. A ze nie maja to ten smrod bedzie ciagnal sie dalej. I nie twierdze ze rebranding wszystko by naprawil ale moglby skutecznie przypudrowac wizerunek.
Odpowiedz cytując