Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21143
Stary 30.10.2019, 19:49
Cycu napisał(a):Wyświetl post
I w tym jest problem, dla niektórych osób nieważne jest to, że okradał i oszukiwał swój własny klub tylko, że sprzedał braci po szalu na psach

Grudzień 2018 roku, to może być ostatni mecz Wisły Kraków w Ekstraklasie, reportaż Jadczaka został wyemitowany we wrześniu, coraz więcej osób widzi, że w klubie dzieją się złe rzeczy. A co wisi na środku sektora C3?





Koledzy spod znaku rekina w tym czasie opróżniają kasę Wisły i wynoszą w reklamówkach utarg z dnia meczowego i biletów, nie zostawiając nawet złotówki na dalsze funkcjonowanie klubu.

Jak dzisiaj można stać za flagą z rekinem, której lider i koledzy okryli się hańbą i zdradą? Kradnąc i oszukując doprowadzili klub na skraj bankructwa.

Ogrania mnie pusty śmiech, niestety, w Wiśle nigdy nie będzie normalnie.
Weź nie siej herezji. W tym problem? PROBLEMU już nie ma - jest za kratami. A jak jesteś taki pro-normalny to trza było podejśc pod flage i ją wytargać, razem z nią 30stu koksów Tak, więc nie wiem po co takie brednie wypisywac, mogłeś zrobić tyle samo co ta cała reszta, która siedziała koło flagi nie widząc jej nawet - czemu nic nie zrobiłeś a do innych pijesz?

Odpowiedz cytując