Armin, flaga Sharksów jakiś czas temu wróciła, ale nie wiem czy zwróciłeś uwagę, że na ostatnim meczu jej nie było. Wisiała w poprzednich meczach na górze a teraz brak. Owszem, są rekiny na innych ale mówię o tej głównej fladze. Dlaczego - nie wiem. Zauważyłem więc się dzielę
