Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21136
Stary 30.10.2019, 10:59
Armin napisał(a):Wyświetl post
Ja czekam kiedy pojawi się trans Misiek PDW. Już flaga Sharksow i brak reakcji ze strony władz klubu pokazuje ich siłę wobec grupy ludzi która gdyby mogła dalej wyciagalaby kasę z klubu. Pani prezes posiedzi trochę w areszcie a później dostanie zawiasy bo pójdzie na współpracę. I jeszcze ciekawe kwiatki wypłyną.
Miska już pozdrawiać nikt nie będzie ale nie za udział w topieniu klubu tylko za to że wysypał innych gangusów

Ot taka dziwna definicja Wisły w sercu.
Odpowiedz cytując