Armin napisał(a):

|
Ja czekam kiedy pojawi się trans Misiek PDW. Już flaga Sharksow i brak reakcji ze strony władz klubu pokazuje ich siłę wobec grupy ludzi która gdyby mogła dalej wyciagalaby kasę z klubu. Pani prezes posiedzi trochę w areszcie a później dostanie zawiasy bo pójdzie na współpracę. I jeszcze ciekawe kwiatki wypłyną.
|
Miska już pozdrawiać nikt nie będzie ale nie za udział w topieniu klubu tylko za to że wysypał innych gangusów
Ot taka dziwna definicja Wisły w sercu.